Publicat Recent

Specialist SSM

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)

Descrierea poziției vacante

Verum Group Agro Trading angajează Specialist SSM

Locația – c. Gura Camencii, r. Florești

Compania oferă:

  • Salariu motivant (10 000 lei);
  • Prânzuri gratuite și compensarea combustibilului;
  • Stabilitate într-o companie dinamică și prosperă;
  • Posibilități de creștere profesională;
  • Instruire continuă din contul Companiei.

Responsabilități:

  • Asigurarea controlului și aplicarea tuturor reglementărilor legislative cu privire la SSM;
  • Monitorizarea efectuării instruirilor angajaților în domeniul SSM;
  • Elaborarea pachetului de instrucţiuni de SSM necesare în procesul de activitate al companiei;
  • Elaborarea și întocmirea fișelor personale de instruire a angajaților în domeniul SSM;
  • Identificarea și evaluarea factorilor de risc profesional la locul de muncă, cu întocmirea fişelor de evaluare respective;
  • Întocmirea planului de protecţie şi prevenire și al programului anual de SSM;
  • Evidența registrelor și a tuturor actelor normative în vigoare.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare / medii (tehnice) și nivelul II de pregătire în domeniul SSM;
  • Experiență de cel puțin 3 ani în domeniul SSM;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Cunoștințe bune de operare a PC;
  • Spirit analitic, competențe de organizare, raportare, planificare și control.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: ancom@verum.md

Detalii la numărul de telefon: 0 788 99 242

Te așteptăm cu mare drag în Echipa noastră!

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Trimite CV

Despre companie

ANCOM-AGRO este membru VERUM GROUP, unul din liderii sectorului agroindustrial din Republica Moldova. Fondată în 2014 ANCOM-AGRO a devenit un partener de afaceri durabil pe piața cerealelor și oleaginoaselor din bazinul Mării Negre. Comercializăm produse agricole de înaltă calitate, procurate direct de la fermierii moldoveni - grâu, orz, porumb, sorg, floarea-soarelui, rapiță, soia. Colaborăm cu traderii internaționali și consumatorii industriali de mărfuri agricole. Piețele noastre țintă sunt Europa, Orientul Apropiat și Asia. Scopul nostru este de a construi o rețea complet integrată de aprovizionare din câmp până la consumator. Aceasta implică o colaborare strânsă cu fermierii locali, furnizorii de servicii logistice și clienții noștri interni și internaționali. Prețuim parteneriatul, transparența, trasabilitatea, expertiza și antreprenoriatul.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?