Недавно опубликовано

Agent vânzări (turism)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințe:

  • studii superioare de specialitate sau certificat in turism,
  • experienta si participari in tururi informationale (ar constitui un avantaj),
  • operare PC la nivel de utilizator: Word, Excel, Internet, retele sociale etc
  • limbi vorbite: Romana, Rusa - fluent, Engleza (ar constitui un avantaj),
  • capacitatea de a lucra in echipa, cu clientii, creativiate, responsabilitate, capacitati bune de comunicare,

Condiții de muncă:

  • angajare oficială
  • salariu competitiv + bonus din vinzari
  • pachet social
  • formare profesionala continua (seminare, infotrip , etc)

Responsabilități:

  • prezentarea si vanzarea produselui turistic catre client,
  • informarea si indrumarea clientilor in alegerea cea mai potrivita
  • participarea la crearea produsului turistic
  • evidenta pachetelor turistice vindute
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?