Publicat Recent

Agent vânzări (turism)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • studii superioare de specialitate sau certificat in turism,
  • experienta si participari in tururi informationale (ar constitui un avantaj),
  • operare PC la nivel de utilizator: Word, Excel, Internet, retele sociale etc
  • limbi vorbite: Romana, Rusa - fluent, Engleza (ar constitui un avantaj),
  • capacitatea de a lucra in echipa, cu clientii, creativiate, responsabilitate, capacitati bune de comunicare,

Condiții de muncă:

  • angajare oficială
  • salariu competitiv + bonus din vinzari
  • pachet social
  • formare profesionala continua (seminare, infotrip , etc)

Responsabilități:

  • prezentarea si vanzarea produselui turistic catre client,
  • informarea si indrumarea clientilor in alegerea cea mai potrivita
  • participarea la crearea produsului turistic
  • evidenta pachetelor turistice vindute
Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte