Недавно опубликовано

Analist Creditar

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerinţe:

  • studii superioare economice / financiare se acceptă incomplete;
  • cunoașterea limbilor română şi rusă;
  • cunoașterea produselor de creditare;
  • gândirea logică-matematică;
  • cunoaşterea bună a PC şi instrumentelor MS Office (Word, Excel).
  • metoda de imprimare oarbă;
  • experiența în domeniul de creditare este un avantaj.

Responsabilităţi:

  • analiza cererilor de credit;
  • întocmirea dosarelor de credit și gestionarea lor;
  • negocieri cu personae fizice și parteneri;
  • pregătirea și apărarea solicitării de credit (către comitetul creditar);
  • pregătirea și semnarea contractelor de credit și alte.

Condiţii: Full-time, oficiul amplasat în centrul or. Chișinău (6/7).
Persoanelor interesate recomandam transmiterea CV-ului la adresa de e-mail: hr.callcentre.md@gmail.com
Tel. [показать номер]022857117, [показать номер]069779277, [показать номер]079779277.

Отправить резюме

О компании

Compania noastră e specializată în credite rapide.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. M.Varlaam 63/23
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?