Publicat Recent

Analist Creditar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare în desfășurare
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerinţe:

  • studii superioare economice / financiare se acceptă incomplete;
  • cunoașterea limbilor română şi rusă;
  • cunoașterea produselor de creditare;
  • gândirea logică-matematică;
  • cunoaşterea bună a PC şi instrumentelor MS Office (Word, Excel).
  • metoda de imprimare oarbă;
  • experiența în domeniul de creditare este un avantaj.

Responsabilităţi:

  • analiza cererilor de credit;
  • întocmirea dosarelor de credit și gestionarea lor;
  • negocieri cu personae fizice și parteneri;
  • pregătirea și apărarea solicitării de credit (către comitetul creditar);
  • pregătirea și semnarea contractelor de credit și alte.

Condiţii: Full-time, oficiul amplasat în centrul or. Chișinău (6/7).
Persoanelor interesate recomandam transmiterea CV-ului la adresa de e-mail: hr.callcentre.md@gmail.com
Tel. [vezi telefon]022857117, [vezi telefon]069779277, [vezi telefon]079779277.

Trimite CV

Despre companie

Compania noastră e specializată în credite rapide.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. M.Varlaam 63/23