Недавно опубликовано

Mentor IT și Robotică pentru copii (7 - 13 ani) (Se oferă instruire)

Основная информация

Зарплата:
от 4 500 MDL
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Vibe Academy este în căutare de mentor IT și Robotică pentru copii cu vârsta cuprinsă între 7- 13 ani cu regim Part-time sau Full-time de muncă la una din filialele Vibe Academy:
1. sec. Ciocana, str. Mircea cel Bătrân 34/6

2. sec. Buiucani, str. Alba Iulia 77/15

Pentru a face cunoștință cu cursurile noastre accesați site-ul vibe.md

Cerințe față de candidați:

  • Studii finalizate  sau în curs de desfășurare (în domeniul IT sau domeniul pedagogic cu profil IT);
  • Cunoașterea limbii române;
  • Cunoașterea limbii ruse reprezintă un avantaj;
  • Răbdare, flexibilitate, autocontrol, amabilitate, abilități de lucru cu copiii;
  • Experiența de predare a cursurilor IT pentru copii va constitui un avantaj.

Ce oferim :

  • Orar part-time după amiază (după 15:00) ce permite o combinare cu alt job, colegiu sau universitate;
  • Oportunități de dezvoltare profesională continuă;
  • Instruire și mentorat din partea companiei;

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail info@vibe.md cu mențiunea „Mentor IT filiala part-time sau full-time”

Отправить резюме

О компании

Întreprinderea Socială „Vibe Academy” S.R.L. vine să vă propună cursuri actuale pentru a dezvolta o generație a viitorului, competentă pe piața muncii. Echipa acesteia fiind tineri practicieni cu experiență în spate ce pot explica pe înțelesul copiilor cursurile oferite de Academie, atunci chiar când pare imposibil și extrem de complicat.

Programul este creat de noi si este unul individualizat, bazat pe sarcini, activități practice și de joc prin care elevii vor îndrăgi domeniile din care fac parte cursurile oferite de Academie, la fel ca profesorii acestei echipe.

Vibe Academy – Tot ce îți imaginezi, poate fi real!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Str. Alba Iulia 77/15
Кишинёв, Чеканы, Mircea cel Bătrân 34/6

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?