Опубликовано вчера

Contabil expert

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Post vacant Contabil Expert

Cerinte:

  • Contabil cu experienta minim 2 ani.
  • Cunoasterea contabilitatii firmelor platioare de TVA, import, export, prorata, inchiderea anului fiscal, declaratia VEN12, SF etc.

Graficul de lucru:

Salariul se stabileste in dependenta de cunostinte si experienta: de la 15000 pina la 20000 lei

Doritorii de a aplica  pot trimite CV pe adresa: constantin.contabil@gmail.com
detalii la nr de telefon: [показать номер]068011990

Отправить резюме

О компании

Daca esti in cautarea unui job in domeniul contabil, iti doresti o cariera cu o ascensiune rapida - te invitam in echipa noastra de contabili profesionisti. Suntem o companie de prestari servicii contabile ce activeaza de 6 ani pe piata locala cu spectru larg de companii la deservire.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Телецентр, Str Gh Asachi 69/1
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?