Опубликовано вчера

Regizor tehnic

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Instituția Publică Teatrul Național Eugene Ionesco este în căutarea poziției vacante de Regizor tehnic.

Responsabilități:

  • Coordonează activitatea sectoarelor tehnice, la repetiţii, spectacole, atât la sediu cât şi în deplasare;
  • Verificarea sălii de spectacole dacă a fost pregătită, decorul a fost montat conform indicaţiilor tehnice;

Cerințe:

Cunoașterea domeniului teatral, experiență 2 - 3 ani;

Punctualitate, corectitudine, disciplină;

Ce oferim:

  • Salariu stabil;
  • Angajare oficială și pachet social deplin;

Detalii despre post vacante la numărul de telefon: [показать номер]076041905

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?