Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 2 ani
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Instituția Publică Teatrul Național Eugene Ionesco este în căutarea poziției vacante de Regizor tehnic.

Responsabilități:

  • Coordonează activitatea sectoarelor tehnice, la repetiţii, spectacole, atât la sediu cât şi în deplasare;
  • Verificarea sălii de spectacole dacă a fost pregătită, decorul a fost montat conform indicaţiilor tehnice;

Cerințe:

Cunoașterea domeniului teatral, experiență 2 - 3 ani;

Punctualitate, corectitudine, disciplină;

Ce oferim:

  • Salariu stabil;
  • Angajare oficială și pachet social deplin;

Detalii despre post vacante la numărul de telefon: [vezi telefon]076041905

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?