Опубликовано вчера

Reprezentant medical

crown VIP Компания

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Beneficii:
  • Pachet salarial motivant corespunzător performanței individuale
  • Automobil de serviciu
  • Posibilitate de a construi o carieră pe termen lung într-o companie cu capital străin, care lucrează la standardele internaționale ale Joint Comission International (JCI)
  • Experiența unică pentru dezvoltarea competențelor
  • Oportunități de dezvoltare și creștere profesională, prin acces la programe de formare și învățare continuă
  • Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. și familie

Responsabilități

  • Organizarea conferințelor medicale cu societățile de specialitate
  • Promovarea imaginii și a noilor servicii ale spitalului Internațional Medpark la medici specialiști și lideri de opinie în domeniul sănătății
  • Participă la organizarea altor evenimente externe care au scop promovarea servciiilor Medpark.
Cerințe
  • Absolvent al USMF N. Testemițanu
  • Experiență anterioară în vânzare sau promovare medicală
  • Excelente abilități de comunicare, prezentare și relaționare
  • Orientare către rezultate
  • Bune abilități de prezentare și promovare a serviciilor spitalului
  • Cunoștințe operare PC
  • Cunoașterea limbii română și rusă la perfecție, engleza (prezintă un avantaj)
  • Permis de conducere.

Despre Medpark:
    Spitalul Internaţional Medpark este singura instituție medicală, din țară, acreditată de Joint Commission International - standardul de aur la nivel mondial pentru calitatea actului medical și siguranța pacientului.
    Misiunea Medpark este să oferim un sistem integrat de servicii medicale de prevenire, diagnostic şi tratament calitativ, la standarde de excelenţă, în care toate eforturile sunt concentrate pe pacient și necesităţile acestuia.

CV-urile se recepţionează la e-mail: resurse.umane@medpark.md (vă rugăm să indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).
Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.
Ключевые навыки
Comunicare Învățare continuă Etica în muncă Adaptabilitate Asertivitate

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Визитные карточки

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Spitalul Internaţional Medpark este primul şi cel mai mare spital multidisciplinar privat din ţară. Deschis 24/24 ore şi 7/7 zile, spitalul oferă servicii medicale de înaltă calitate în conformitate cu standardele şi practicile internaţionale, egale cu cele ale instituţiilor medicale lideri pe piaţa internaţională. Medpark reunește peste 200 de medici, doctori în ştiinţe medicale, care acoperă toate specialităţile medicale şi chirurgicale care tratează, anual, peste 100.000 de pacienţi.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Andrei Doga 24 street MD-2024 Chișinău, Republica Moldova
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?