Недавно опубликовано

Vopsitor-Preparator AUTO Franta

Основная информация

Зарплата:
от 2 500 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Париж, Франция

Описание вакансии

Companie franceza recruteaza ''Vopsitor-Preparator Auto'' priceput in Bordeaux, Franta.

Cerințe:

  1. Experienta in executarea lucrarilor de vopsire si finisare minim 2 ani.
  2. Detinerea permisului de conducere categoria B – este un plus, dar nu o cerință obligatorie;
  3. Este necesara detinerea cetateniei romane (buletin sau pasaport romanesc).

Beneficii:

  • Contract de munca legal francez;
  • Cazare asigurata (10€ /zi);
  • Transport de serviciu gratis;
  • Asigurare Medicala/Sociala;
  • Ore suplimentare platite.

Salariu [показать номер]2500-3500 EUR, in dependenta de performante.

Expediați CV-ul la adresa electronică: debossetpeinture@gmail.com
Telefon de contact: +[показать номер]37360421175

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?