Недавно опубликовано

Personal gospodarie

Основная информация

Зарплата:
от 800 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бузэу, За границей, Румыния

Описание вакансии

Cerințe: seriozitate, fara alcool.
Condiții de muncă: se asigura masa si cazarea, se plateste transportul. Exista deschidere pentru stabilirea unui program care sa permita vizita lunara acasa.
Responsabilități: intretinere spatii verzi, reparatii in gospodarie, curatenie in zona mini zoo, alimentat centralele termice.

In cadrul companiei avem nevoie si de personal feminin la curatenie asa ca suntem dispusi sa angajam si familii.

Отправить резюме

О компании

Administram un sat de vacanta cu 8 corpuri de cladire pe o suprafata de 80.000 mp. In cadrul complexului se afla si o mini gospodarie cu animale: pasari, iepuri, capre. Activam de sapte ani fara intrerupere si avem proiecte de dezvoltare. Putem angaja si familii.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Бузэу, Comuna Gura Teghii, strada Principala
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?