Publicat Recent

Personal gospodarie

Informații de bază

Salariu:
de la 800 EUR
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Buzău, În străinătate, România

Descrierea poziției vacante

Cerințe: seriozitate, fara alcool.
Condiții de muncă: se asigura masa si cazarea, se plateste transportul. Exista deschidere pentru stabilirea unui program care sa permita vizita lunara acasa.
Responsabilități: intretinere spatii verzi, reparatii in gospodarie, curatenie in zona mini zoo, alimentat centralele termice.

In cadrul companiei avem nevoie si de personal feminin la curatenie asa ca suntem dispusi sa angajam si familii.

Trimite CV

Despre companie

Administram un sat de vacanta cu 8 corpuri de cladire pe o suprafata de 80.000 mp. In cadrul complexului se afla si o mini gospodarie cu animale: pasari, iepuri, capre. Activam de sapte ani fara intrerupere si avem proiecte de dezvoltare. Putem angaja si familii.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Buzău, Comuna Gura Teghii, strada Principala