Опубликовано сегодня

Colector comenzi (Picker/Сборщик заявок на складе)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта
Город:
Аэропорт, Кишинёв

Описание вакансии

Îți oferim:

  • Grafic de lucru în ture;
  • Salariu motivant şi la timp (pachet social deplin);
  • Locul de muncă- Botanica;
  • Reduceri corporative pentru angajați;
  • Transport gratuit;
  • Cadouri pentru angajați și copii;
  • Evenimente corporative;

Cerințe:

  • Punctualitate, responsabilitate, atenție;
  • Grad inalt de responsabilitate si confidentialitate;
  • Atentie la detalii, onestitate;

Responsabilități:

  • Formarea comenzii conform comenzii preluate;
  • Etichetarea corectă a produselor;
  • Depozitarea produselor în lăzi / si alte recipiente speciale.
  • Alte operațiuni.

Dacă sunteți interesat de ofertă trimiteți CV-ul complet la adresa noastră electronică: cariera@raservice.md
Telefon: [показать номер]068787733

В связи с расширением и увеличением объемов работ мы принимаем на работу новых людей в качестве: Сборщик заявок на складе

Мы предлагаем Вам:

  • Сменный график работы;
  • Мотивирующую и своевременную заработную плату (полный социальный пакет);
  • Место работы- Botanica;
  • Корпоративные скидки для сотрудников компании;
  • Бесплатный транспорт;
  • Подарки для сотрудников и детей;
  • Корпоративные мероприятия;

Требования:

  • Пунктуальность, ответственность, внимательность
  • Высокая степень ответственности и конфиденциальности
  • Внимательность к деталям, честность

Обязанности:

  • Формирование заказа согласно полученному заказу;
  • Правильная маркировка продукции;
  • Организация продукции в ящиках и/или других специальных контейнерах;
  • Прочие операции.

Мы ждем полное резюме с указанием должности, на которую вы претендуете, по адресу cariera@raservice.md   или по телефону [показать номер]068787733

Отправить резюме

О компании

 "R&A Service" este o companie de logistică care lucrează cu producători, distribuitori și furnizori importanți din Moldova. "R&A Service" a fost fondată la 6 iunie 2006, iar scopul principal al companiei noastre este de a oferi servicii calitative de depozitare și transport a mărfurilor pe teritoriul Republicii Moldova cu servicii orientate spre client. În prezent, avem 200 de unități de autoturisme și camioane cu o capacitate de la o tonă la 20 de tone.  Suntem o echipă de peste 150 de persoane pasionate de a oferi cel mai bun serviciu pentru clienții din Moldova. Sediul nostru se află în or.Chișinău, sectorul Botanica.

De asemenea, oferim servicii de întreținere și reparații auto. În acest scop, am înființat un centru de service echipat, cu o echipă de profesioniști, unde se efectuează reparații, atât la vehiculele noastre, cât și la cerere, altor organizații mari.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str.Băcioii Noi, 14/9
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?