Недавно опубликовано

Medic Estetician

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Candidatul ideal:
  • studii medicale de profil finalizate sau în curs;
  • disponibilitate 5 zile pe săptămână;
  • aspect exterior îngrijit;
  • punctuală, responsabilă și flexibilă;
  • abilități excelente de relaționare și comunicare cu clienții;
  • atitudine proactivă, implicare, spirit de inițiativă;
  • cunoașterea avansată a limbilor română și rusă;
  • dorința de a învăța lucruri noi;
  • experiență în domeniul medical.
Beneficii:
  • mediu de lucru nou și plăcut
  • salariu atractiv plus bonusuri de performanță
  • un colectiv mic și prietenos
  • instruire gratuită pe cele mai noi tehnologii în medicina estetică

Aplică online sau expediază-ne un CV la adresa cariere@alma.md cu subiectul MEDIC ESTETICIAN.
Отправить резюме

О компании

Clinica ALMA este o clinică specializată în estetica minim-invazivă. Eficiența tratamentelor efectuate la clinica ALMA se datorează experienței și profesionalismului ridicat al personalului, cele mai avansate tehnologii în dermatologie și medicina estetică combinate cu dispozitive medicale Alma Lasers

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Str. Ginta Latina 10
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?