Недавно опубликовано

Mechanic Auto

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Англия, За границей, Лондон

Описание вакансии

Angajam mecanic cu experienta/ Engleza nu este necesară

  • Locatie: Kingston Upon Hull
  • Salarizare: intre £450si £800 pe săptămâna , salariul platit săptămânal
  • Angajare PAYE
  • Program de munca: Luni-Vineri 8am – 6pm (45 ore/saptamana), 1 ora pauza de pranz, 15 minute pauza dimineata, 15 minute pauza dupa amiaza

Beneficii:

  • Concediu platit, 28 zile/an
  • Bonusuri de performanta/eficienta
  • Suport in gasirea cazarii

Cerinte:

  • 5+ ani experienta
  • Experienta in marci ca: Jaguar, Land Rover, Mercedes, BMW, Audi, VW

Pentru mai multe detalii ne puteti apela la numarul de telefon din anunt, disponibil si pe Whatsapp sau viber [показать номер]07824164674

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?