Опубликовано вчера

Manager Vânzări B2B

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinţe faţă de candidat:

  • Cunoaşterea limbilor române şi ruse;
  • Abilităţi de comunicare bine dezvoltate;
  • Punctualitate,responsabilitate, flexibilitate.
  • Experienţa în domeniu - este obligatorie!

 Responsabilități:

  • Stabilirea și coordonarea acțiunilor de promovare a produsului companiei pentru clienții corporativi;
  • Сrearea și promovarea ofertelor B2B;
  • Menține comunicarea profesionistă cu clienții existenți, dar și continuu extinde portofoliul de clienți B2B.

Garantăm angajaţilor:

  • Angajare oficială;
  • Program de lucru [показать номер]9.00-17.00
  • Salariu motivant
  • Posibilitate de dezvoltare a unei cariere de care să fii mândru/ă;
  • Echipă dinamică și profesionistă;
  • Creştere profesională.
  • Oficiul în Centrul Chișinăului.

Sunteți gata să deveniți cu noi o echipă și să lucrați în condiții bune? Apoi, chiar acum trimiteți CV-ul cu poza E-mail: info@sarksagency.com

Sau sunați pentru înregistrare la numărul de telefon [показать номер]068302270 .

Ключевые навыки
Abilități de documentare / păstrarea evidenței Adaptabilitate Productivitate și organizare Răbdare Atenție la detalii și simț estetic Vânzări Motivație Managementul relației cu clienții (CRM) Negocierea și semnarea contractelor Excel Word Analiza datelor Apeluri reci Reziliență Lucru în echipa Convingere Comunicare clară și eficientă Compasiune Angajamentul clienților Rezistența fizică Abilități de comunicare Abilitatea de a soluționa eficient problemele

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

О компании

CLEANTOBE by Sarks Agency SRL este o companie specializată în servicii de curățare spațiilor private și publice. Compania folosește doar detergenți ecologice de curățare. Compania oferă o gamă largă de servicii: curățenie generală, curățenie spațiilor locative, curățenie birouri, curățenie spațiilor educaționale, curățenie de întreținere, curățenie după reparație, dezinfectare și dezinsectare.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Chișinău, str. Valea Trandafirilor. 18
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?