Publicat Ieri

Manager Vânzări B2B

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 2 ani
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerinţe faţă de candidat:
- Cunoaşterea limbilor române şi ruse;
- Abilităţi de comunicare bine dezvoltate;
- Punctualitate,responsabilitate, flexibilitate.
- Experienţa în domeniu - este obligatorie!

 Responsabilități:
- Stabilirea și coordonarea acțiunilor de promovare a produsului companiei pentru clienții corporativi;
- Сrearea și promovarea ofertelor B2B;
- Menține comunicarea profesionistă cu clienții existenți, dar și continuu extinde portofoliul de clienți B2B.

Garantăm angajaţilor:
- Angajare oficială;
- Program de lucru [vezi telefon]9.00-17.00
- Salariu motivant
- Posibilitate de dezvoltare a unei cariere de care să fii mândru/ă;
- Echipă dinamică și profesionistă;
- Creştere profesională.
- Oficiul în Centrul Chișinăului.

Sunteți gata să deveniți cu noi o echipă și să lucrați în condiții bune? Apoi, chiar acum trimiteți CV-ul cu poza E-mail: info@sarksagency.com

Sau sunați pentru înregistrare la numărul de telefon [vezi telefon]068302272 .

Trimite CV

Despre companie

CLEANTOBE by Sarks Agency SRL este o companie specializată în servicii de curățare spațiilor private și publice. Compania folosește doar detergenți ecologice de curățare. Compania oferă o gamă largă de servicii: curățenie generală, curățenie spațiilor locative, curățenie birouri, curățenie spațiilor educaționale, curățenie de întreținere, curățenie după reparație, dezinfectare și dezinsectare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Chișinău, str. Valea Trandafirilor. 18