Недавно опубликовано

Agent imobiliar (cu și fără experiență)

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii română și rusă la nivel de conversație;
  • Oameni mobili, activi, ambitioși și responsabili;
  • Bune abilități de comunicare, prezentare, convingere și negociere.

Condiții de muncă:

  • Program de lucru flexibil;
  • Lucru într-o echipă tânără şi ambiţioasă;
  • Condiții confortabile în oficiul din centrul sectorului Rîșcani.

Responsabilități:

  • Comunicarea cu clienții companiei;
  • Promovarea ofertelor companiei către clienţii actuali și potenţiali;
  • Negocierea și încheierea contractelor;
  • Închiderea tranzacțiilor de cumpărare, vânzare și chirie de bunuri imobiliare.
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?