Недавно опубликовано

Recruter

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Compania ELEKTROMANUFACTURING , productatoare de transformatoare si componente electronice, este in cautare Specialistului HR (Recruter).

PROFILUL CANDIDATULUI
∙ Sociabil si Flexibil
∙ Capabil de a lucra într-o echipă dinamică
∙ Atitudine proactiva
∙ Permis de conducere categorie B OBLIGATORIU
∙ Experienta in domeniul resurselor umane va constitui un avantaj

Responsabilităţi:
∙ Organizează procesul de recrutare: atragere candidati, documentare, angajare ;
∙ Foloseşte activ media socială pentru a atrage noi candidaţi;
∙ Organizeaza intalniri cu candidati potentiali ;
∙ Efectuează interviuri, selecteaza personal;
∙ Participă in alte activităţi de ordin administrativ care cer implicarea HR specialistului;

Compania OFERA
∙ Program de lucru flexibil
∙ Dezvoltarea unei cariere într-o companie de succes
∙ Salariu motivant în conformitate cu cerințele poziției

E-mail: vasluian.mihaela@emf.md

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?