Недавно опубликовано

Secretara

Основная информация

Зарплата:
7 500 MDL
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Студенты

Описание вакансии

Cerințe:

Toate sarcinile trebuie efectuate de acasă și, mai ales, pe computer.

Sunt necesare:

  • cunoștințe înalte de operare computer
  • conexiune foarte bună la internet cu propriul computer
  • cunoștințe foarte bune de engleză și italiană
  • este un plus daca se dețin 3 limbi internaționale.

Condiții de muncă: Companie internațională caută secretară de acasă cu abilități de vânzări pentru sarcini ușoare: răspuns la telefon, apelare clienți, căutare pe internet și e-mailuri.

Puteți trimite CV-ul la litrasrlok@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?