Опубликовано вчера

Consultant

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Ce vei face?

  • Vei oferi consultație clienților referitoare la produse
  • Vei promova și vinde produsele companiei
  • Vei identifica necesitățile și prefetințele clienților

Te potrivești daca:

  • Cunoști la perfecție limba română şi rusă
  • Ai experienţă în domeniul vânzărilor
  • Ai abilităţi excelente de comunicare, negociere și convingere
  • Ești responsabil și punctual.

Ce oferim:

  • Mediu de activitate plăcut
  • Salariu stabil + % din vînzări
  • Oportunitate de creştere în carieră
  • Cursuri, traininguri de dezvoltare profesională cât și personală
  • Ceai și cafea.

Email: hr@novaporta.md">hr@novaporta.md
Tel: [показать номер]069077715

О компании

Compania NovaPorta s-a lansat în 2007 pe piața Republicii Moldova și de 14 ani suntem mai deschiși cu fiecare ușă. NovaPorta este cel mai mare importator direct și dealer exclusiv al celor mai renumite companii producatoare de usi exterioare și interioare din Ucraina și Rusia.
La moment suntem lideri pe piața locala având 13 showroom-uri în Republica Moldova. Ne dezvoltăm rapid pe piata locala și avem drept scopextinderea pe întreg teritoriul Republicii Moldova.
Toate ușile NovaPorta corespund ultimelor tendințe începând cu segmentul econom până la premium .
Suntem deschiși spre parteneriate de lungă durată deoarece ușile pe care le comercializăm mereu corespund ultimelor tendițe iar calitatea înaltă este demonstrată în timp.Toți specialiștii NovaPorta, 120 la număr sunt valoarea de bază a companiei! Fiecare membru din familia noastră este dornic, motivat de a urca noi trepte în carieră. Pentru că atmosfera de aici trezește entuziasm și motivație de a te dezvolta în continuu.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?