Опубликовано вчера

Slefuitor/incleietor articole de piatra

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Буюканы, Кишинёв

Описание вакансии

Compania Art-Granit - producator si distribuitor al produselor din piatra naturala in Chisinau și România, este în căutare de specialiști în prelucrarea pietrei naturale, dar și de persoane responsabile, ce învață repede, cu "miine de aur", care iubesc sa confectioneze lucruri/obiecte manual, responsabili de manopera.

Cu ce te vei ocupa:

  •  Vei participa la procesul de slefuire/incleiere a artciolelor din piatra naturală ( blaturi de bucatarie/baie, portale pentru cămine, trepte, pervazuri);

Cerințe:

  •  Formă fizică bună;
  • Responsabilitate si disciplină;
  • Dorinta și plăcerea de a crea lucruri manual;
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj.

Beneficii:

  •  Locul de muncă Buicani;
  • Oferim instruire achitata
  • Angajare oficiala + pachet social complet;
  • Uniforma si echipamente de protectie;
  • Salariu motivant, de la 10000 perioada de stagiere, dupa instruire de la 12000;
  • Bonusuri pentru Productivitate.

Persoanele interesate sunt rugate sa telefoneze la nr. [показать номер]060740311 / [показать номер]069000527

О компании

Suntem prima companie specializată în producerea blaturilor de bucătărie, tejghele de bar, recepţii, chiuvete, pervazuri, scări din piatră naturală  şi compozit.

Frumuseţea naturală, durabilitatea şi igiena sporită oferită de produsele noastre, deschid noi orizonturi în plan de posibilităţi de creaţie şi design interior a oficiului sau casei dumneavoastră.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Grigore Vieru 19
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?