Опубликовано вчера

Vanzator-consultant Salon Mobila str. Uzinelor 11

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Cautam coleg/ă in salon de mobila Mobildor la str, Uzinelor 11

Cerinte:

- Experiență în vânzări mobilă sau mobilă la comandă
- Vorbire/scriere în limba română si rus,
- Consilierea clienților cu privire la gama și caracteristicile produselor,
- Recepția și procesarea comenzilor clienților;

Condiții:
- Condiții bune de lucru,
- Program de lucru full-time 6 zile;
- Contract de muncă(8000+%)

Câteva cuvinte despre noi:
Mobildor este o Fabrică de mobilier de serie(Living-uri, Dulapuri, Birouri și alte bunătăți).
Salonul Mobildor se află la str. Uzinelor 11. Suntem o echipă de oameni tânără și voinică :)

Dacă simți că te potrivești, te așteptăm!
Sunt Ion de la Mobildor, contactează-mă.
HAI să ne CUNOAȘTEM!

Expediați CV-ul cu poza la email: mobildoroffice@gmail.com

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?