Недавно опубликовано

Manager de Proect în Construcții

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Образование:
Высшее
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кагул, Кишинёв

Описание вакансии

Cauți job-ul la care ai visat? Ți-l oferim noi într-o companie cu renume, cu salariu bun, oportunități de a crește profesional, experiență excepțională de lucru și colegi entuziasmați de ceea ce fac.

Care vor fi responsabilitățile:

  • Determinarea obiectivelor și sarcinilor curente în domeniul de activitate aprobat și organizarea muncii pentru atingerea acestora, prognozarea rezultatelor;
  • Stabilirea listei de lucrări care sunt necesare pentru implementarea inițiativei propuse, precum și cantitatea, denumirea și costul resurselor necesare;
  • Participarea la intocmirea unui plan de afaceri, buget, plan de executie a proiectului si a altor documente necesare implementarii proiectului;
  • Analiza progresului proiectului în ansamblu, sarcinile sale individuale, identificarea abaterilor care pot afecta negativ rezultatul final, luarea de măsuri pentru corectarea situației;
  • Obținerea avizelor, licențelor și avizelor necesare, întocmirea contractelor cu furnizorii și antreprenorii, întocmirea graficelor de lucru, monitorizarea calendarului și calității implementării acestora, efectuarea ajustărilor dacă este cazul;
  • Organizarea lucrărilor de întocmire a raportării periodice asupra etapelor de implementare a întreprinderii, contabilitate și contabilitate analitică, introducerea tuturor informațiilor necesare în bazele de date relevante;
  • Managementul elaborarii planurilor, metodelor de executare a lucrarilor, calculelor, justificarilor economice si tehnice;
  • Asigurarea implementării proceselor de management pentru inițierea, planificarea, execuția, monitorizarea și închiderea pe tot parcursul ciclului de viață al proiectului;
  • interacțiunea cu principalii participanți ai proiectului în vederea creării impact pozitiv participanților la derularea proiectului.
  • Faceți propuneri managerului cu privire la îmbunătățirea activității organizației, pregătiți proiecte de comenzi relevante.

Ce oferim:

  • salariu competitiv în dependență de abilitățile profesionale;
  • pachet social deplin;
  • perspectivă de creștere profesională.

Ce căutăm:

  • studii superioare în domeniu de menegment si/sau tehnice de constructie;
  • experienţă în domeniul - 5 ani;
  • abilități de a conduce un proiect in toate etapele si procesele acestuia, abilități manageriale, mediatice și de initiativă;
  • dorință de a lucra în compania noastră și a se dezvolta continuu.

                                                                Te așteptăm în echipa noastră!

Отправить резюме

О компании

ICS DANUBE LOGISTICS SRL – proprietarul si operatorul Portului International Liber Giurgiulești anunță concurs pentru suplinirea postului vacant:

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?