Недавно опубликовано

Operator Terminal Petrolier

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кагул

Описание вакансии

Cauți job-ul la care ai visat? Ți-l oferim noi într-o companie cu renume, cu salariu bun, oportunități de a crește profesional, experiență excepțională de lucru și colegi entuziasmați de ceea ce fac.

Ce va include ziua ta:

  • Respectarea tehnologiile de execuție și instructiunile de lucru;
  • Asigură calitatea execuției lucrărilor în conformitate cu procedurile tehnice;
  • Pregătire a unui traseu în vederea pompării produselor petroliere;
  • Respectarea reglementărilor privitoare la predarea / primirea schimbului.

Ce oferim:

  • salariu stabil și competitiv;
  • pachet social deplin;
  • concedii achitate;
  • prânz asigurat;
  • perspectivă de creștere profesională;
  • transport tur-retur Cahul - Giurgiulești.

Ce căutăm:

  • Studii medii sau de specialitate;
  • Doritori de a fi angajați pe o perioadă mai mare de un an;
  • Cunoștințe și aptitudini la utilizarea diferitor instrumente;
  • Pregătire fizică, cunoștințe și deprinderi profesionale relevante.

IMPORTANT
Locul de muncă constituie - Portul International Liber Giurgiulești, situat în s. Giurgiulești, r-l Cahul, Republica Moldova.Compania compensează cheltuielile de transport tur-retur.

                                                       Te așteptăm în echipa noastră!

Отправить резюме

О компании

ICS DANUBE LOGISTICS SRL – proprietarul si operatorul Portului International Liber Giurgiulești anunță concurs pentru suplinirea postului vacant:

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?