Опубликовано вчера

Operator Call Centru

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Rețeaua Samurai Sushi una din cele mai mari rețele de bucate japoneze își extinde echipa!

Noi vă oferim:

  • Salariu motivant achitat la timp
  • Lucru într-un colectiv tânăr și prietenos
  • Posibilitatea de a alege un program part-time sau ful-time
  • Perspectivă de creștere in carieră

Cerințe:

  • Cunoașterea calculatorului, programelor 1C, Excel;
  • Deservirea amabilă a clienților (română și rusă);
  • Responsabilitate și atenție la detalii;
  • Experiența în domeniu este un avantaj, însă nu este obligatorie

Pentru a programa o convorbire sau pentru a primi informație suplimentară puteți apela la numărul [показать номер]060190734 (Viorica)

Sau puteți să ne expediați CV-ul dumneavoastră pe poșta electronică: viorica.tudoreanu96@gmail.com

Преимущества

Гибкий рабочий график

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?