Недавно опубликовано

Inginer Proiectant

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Într-o companie cu o atmosferă pozitivă și prietenoasă se caută inginer proiectant!

RESPONSABILITĂȚI:

  • Proiectarea sistemelor din sticlă securizata
  • Elaborarea desenelor tehnice si documentelor de proiectare;
  • Completarea specificațiilor;
  • Pregătirea proiectului.

CERINȚE:

  • Studii superioare tehnice
  • Experiență în calitate de inginer proiectant, constituie un avantaj
  • Cunoașterea programei de proiectare AutoCAD
  • Permis cat.B

BENEFICII:

  • Salariu motivant;
  • Un colectiv prietenos;
  • Posibilitate de creștere profesională

Scrie-ne sau sună-ne la [показать номер]078 002 606
Transmite CV-ul la adresa de email glassinterior.md@gmail.com
Te așteptăm în echipa noastră!

Отправить резюме

О компании

 GlassInterior a fost creat în anul 2017, activitatea de bază a companiei este proiectarea și executarea lucrărilor din sticlă securizată pentru orice domeniu de activitate, cu accesorii din aluminiu și inox, menite să corespundă cerințelor exigente ale clienților, arhitecților și alte companii în colaborare. Valorile companiei noastre sunt calitatea, inovația, executarea excelentă a lucrărilor și prețurile competitive.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?