Недавно опубликовано

Poștaș

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
6 400 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

ATRIBUȚII DE FUNCȚIE
  • distribuirea trimiterilor interne / internaționale;
  • distribuirea pensiei;
  • distribuirea facturilor;
  • distribuirea materialului publicitar;
  • colectarea corespondenței din cutia poștală.
CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAȚI
  • studii medii;
  • capacitatea de a îndeplini sarcinile în mod independent şi profesionist;
  • atitudine pozitivă;
  • munca în echipă.
CE OFERIM
  • oportunitatea de a lucra şi de a te dezvolta profesional;
  • oportunitatea de a face parte dintr-o echipă ambiţioasă şi dinamică;
  • pachet social.
Dacă sunteţi interesaţi de poziţie şi corespundeţi cerinţelor, Vă încurajăm să expediaţi CV-ul  la adresa electronică hr@posta.md, indicând funcţia pentru care candidaţi.
Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.
Vă mulţumim pentru interesul Dvs în urmărirea unei cariere în cadrul echipei noastre.
Telefon: [показать номер]022 251-221

О компании

Întreprinderea de Stat ”Poşta Moldovei” a fost fondată la 1 aprilie 1993, în rezultatul divizării sectorului comunicaţiilor poştale de cel al telecomunicaţiilor. Este operator naţional care prestează servicii poştale și este reprezentat de către Agenția Proprietății Publice.

Fiind cel mai mare operator de profil din Moldova, întreprinderea oferă un larg spectru de servicii poştale şi financiare pe întreg teritoriul ţării, dispunând de o reţea teritorială de aproape 1250 de oficii şi agenţii poştale, care prestează servicii poştale cetăţenilor în mai mult de 1500 localităţi ale ţării.

Pentru a deveni o întreprindere-lider pe piaţa de prestări a serviciilor poştale, ținem pasul cu tehnologiile avansate, ceea ce ne permite să oferim clienţilor noştri servicii moderne şi soluţii complexe.

La Poşta Moldovei poţi să-ţi construieşti viitorul!

Alături de noi vei găsi un mediu de muncă proactiv şi deschis, unde te vei simţi apreciat şi implicat, unde vei avea libertatea de exprimare pentru că părerea ta contează.

Vino alături de noi!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?