Опубликовано сегодня

Vânzător-consultant or.DROCHIA @ Mobvaro-M

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Дрокия

Описание вакансии

VÂNZĂTOR(TOARE)-CONSULTANT MAGAZIN DE MOBILĂ OR. DROCHIA, companie formată din profesioniști cu o experiență de peste 20 ani, lider în vânzarea mobilei, angajează Vânzători.

Cerințe:

  • comunicabilitate și responsabilitate
  • cunoașterea limbilor română și rusă
  • dorință de lucru
  • capacitate de convingere
  • perseverență și activism
  • capacitate de învățare rapidă
  • studiile medii sau superioare sunt binevenite

Condiții:

  • pachet social deplin;
  • salariul motivant;
  • telefon de serviciu;
  • grafic de lucru 9:00-18:00

Dacă vrei să faci parte din echipa noastră, trimite CV-ul cu FUNCȚIA INDICATĂ accesând butonul Trimite CV sau sună acum la numărul de telefon [показать номер]068636756, Irina.

VĂ RUGĂM SĂ TELEFONAȚI DE LUNI PÂNĂ VINERI, ÎNTRE ORELE: [показать номер]09.00-17.00.

Отправить резюме

О компании

Compania MOBVARO-M SRL este lider pe piata din Republica Moldova in comercializarea de Mobilă

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?