Опубликовано сегодня

Vânzător-consultant piata de mobilă @ Mobvaro-M

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem cea mai mare rețea de magazine de mobilă din Republica Moldova, având o experiență de peste 20 ani. Cu fiecare an, creștem, ne dezvoltăm și tindem spre mai mult, ținând cont de această, angajăm:  Vânzători produse nealimentare la piață de mobilă(TOLCIOK).

Cerințe:
  • comunicabilitate și responsabilitate;
  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • dorință de lucru;
  • capacitate de convingere;
  • perseverență și activism;
  • capacitate de învățare rapidă;
  • studii medii sau superioare sunt binevenite.
Condiții:
  • pachet social;
  • salariul se stabilește în cadrul convorbirii;
  • telefon de servici.
Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.
Отправить резюме

О компании

Compania MOBVARO-M SRL este lider pe piata din Republica Moldova in comercializarea de Mobilă

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?