Опубликовано сегодня

Customer Support- limba Italiană-11000 lei

Основная информация

Зарплата:
11 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Удаленная работа

Описание вакансии

Dacă sunteți persoană sîrguincioasă, responsabilă, atentă la detalii, dacă nu vă plictisesc activitățile ce se repetă, dacă vă doriți un lucru stabil cu perspective de creștere, atunci vă așteptăm în echipa noastră!

Angajăm customer support de limbă Italiană.

Cerinte:
- Experienta in munca preferabil, dar poate fi si primul job
- Cunoașterea limbii Italiene;
- Perseverenta, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactiva, orientare către rezultate;
- Vorbire coerentă și corectă;
- Rezistență la stres;
- Interes fata de activitatea de suport tehnic.
- Orientare spre rezultat, dorința de a influența asupra nivelului remunerării;

Descrierea sarcinilor si atributiilor postului:
- Identifica orice cerinta particulara a clientului
- Preia telefonic, informatiile furnizate de client
- Inregistreaza incidentele si cererile clientilor in sistemul de gestionare a semnalarilor
- Actualizeaza inregistrarile cu detaliile tuturor actiunilor intreprinse si cu noile informatii obtinute
- Monitorizeaza semnalarile transferate pana la rezolvare, mentinand comunicarea cu clientul si grupul responsabil de rezolvare
- Asigura administrarea resurselor IT in conformitate cu standardardul de securitate impus de client.

Calitati personale:
- Spirit de initiativa;
- Responsabilitate;
- Atentie;
- Comunicativitate;
- Tendinta spre dezvoltare

Oferim:
- Grafic de lucru- 8 ore/zi + 1h pauza de masa, 5 zile în săptămînă
- Instruire gratuita în cadrul companiei și în afara ei;
- Oportunitatea de angajare pe termen lung;
- Investiție în dezvoltarea profesională de specialitate;
- Pachet competitiv de remunerare și beneficii
- Posibilitatea de avansare în funcție.

Expediați CV-ul cu specificarea ”Customer Support- limba Italiană”  la adresa electronică: tellyou.recruting@gmail.com">tellyou.recruting@gmail.com
Telefon: [показать номер]373 69801423

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?