Недавно опубликовано

Ajutor Contabil

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Avantajele companiei:

  •  Achitarea salariului la timp;
  •  Colectiv tânăr și prietenos;
  •  Angajare oficială;
  •  Compensare de 50% la sala de sport;
  •  În birou există o bibliotecă cu cărți moderne;
  •  După 6 luni de activitate in companie, oferim posibilitatea de achiziționa tehnică, in tranșe;
  •  Dezvoltarea in domeniu.

Responsabilitati:

  •  Ținerea evidenței contabile a activității economico-financiare a companiei;
  •  Evidența valorilor materiale (intrări, ieșiri, transfer, casare, inventariere);
  •  Evidența documentației primare;
  •  Controlul și evidența circulației bănești;
  •  Evidența decontărilor reciproce;
  •  Elaborarea și prezentarea raporturilor interne și externe;
  • Formarea și prezentarea la timp a declarațiilor fiscale și financiare, inclusiv transmiterea declarațiilor electronice;
  •  Realizarea documentatiei primare (încasări, cheltuieli, servicii bancare și altele.);
  •  Planificarea fiscală, optimizarea acestora;
  • Întreținerea documentației personalului;
  •  Contabilitatea stocurilor și a costurilor cu forța de muncă.

Cerințe:

  • Studii superioare în contabilitate;
  •  Cunoașterea SNC, legislației fiscale si legislația muncii la nivel inalt;
  •  Cunoașterea limbilor română si rusă;
  •  Cunoştinţe avansate de operare PC :(Microsoft Offic e – Word, Excel), internet;
  •  Abilitatea de a analiza și de a controla;
  •  Abilitatea de a îndeplini sarcinile la timp;
  •  Corectitudine si onestitate;
  •  Atenție la detalii;
  •  Pedantism.

 Solicităm candidații, care corespund cerințelor de mai sus, să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: job@webmaster.md">job@webmaster.md
In scrisoarea indicati poziția și salariul dorit, în caz contrar, CV-ul dvs. nu va fi luat în considerare.

Отправить резюме

О компании

Studio Webmaster – ведущая IT компания Молдовы, с молдо-немецким капиталом, лидер в области предоставления ИТ-решений для бизнеса. Опыт работы более 15 лет. В списке наших клиентов крупнейшие молдавские и мировые компании.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?