Опубликовано вчера

Contabil junior (office Centru)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Prinde ritmul unui nou job!

Sarcini de bază:

  • Formarea/prelucrarea documentelor primare și introducerea lor în 1C;
  • Gestionarea operațiunilor bancare, evidența operațiunilor de casă, plăților bancare;
  • Acte de verificare cu furnizori și clienți;
  • Emitere facturi;
  • Arhivarea actelor.
Compania asigură angajaților:
  • Salariu motivant și la timp;
  • Posibilitate de creștere în carieră;
  • Un mediu de lucru deschis, dinamic, competitiv și confortabil.
Solicitările noastre:
  • Studii de specialitate (contabilitate);
  • Cunoaşterea fluentă a limbii române şi ruse;
  • Responsabilitate și acuratețe;
  • Gândire analitică.
Ключевые навыки
Abilitatea de a învăța rapid Adaptabilitate Analiza datelor Cercetare și analiza datelor Excel Precizie Statistică

Преимущества

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Тимбилдинги

Tренинги

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

„Star Kebab – gustul visului!” este un brand autohton pe piața restaurantelor de tip fast-food și a luat naștere în orașul Chișinău, Republica Moldova. Primul local și-a deschis ușile la 15 noiembrie 2011, cucerind capitala prin conceptul său unic, prin gustul deosebit al bucatelor și prin calitatea înaltă a deservirii. Te-ai gândit vreodată cum e să lucrezi într-o companie mare? Aceasta înseamnă responsabilitate, colegi noi, posibilități de dezvoltare și multe experiențe frumoase. Astăzi suntem o rețea formată din 13 restaurante în Republica Moldova.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Kiev, 4
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?