Опубликовано вчера

Contabil în or. Bălți

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Бельцы, Сынжерей, Фалешты, Флорешты

Описание вакансии

Pentru consolidarea echipei noastre din Bălți, Republica Moldova, căutăm:

PROFILUL CANDIDATULUI

  • Studii superioare economice
  • Experiență pe o poziție similară - minim 1-2 ani
  • Cunoașterea limbii române - obligatoriu
  • Cunoașterea limbii engleze - avantaj
  • Bune cunoștințe în utilizarea pachetului Microsoft Office
  • Abilități de comunicare și relaționare
  • Responsabilitate, spirit practic, atitudine proactivă, inițiativă, dinamism

RESPONSABILITĂȚI

  • Efectuarea tranzacțiilor în numerar
  • Perfectarea deconturilor de avans
  • Introducerea documentelor primare și bancare
  • Efectuarea inventarierilor periodice
  • Acordarea suportului pentru operațiunile de închidere a lunii

COMPANIA OFERĂ

  • Dezvoltarea unei cariere într-o companie de succes
  • Salariu motivant în conformitate cu cerințele poziției
  • Oportunități atractive de formare, instruire și creștere profesională
  • Condiții de lucru la standarde europene
  • Tichete de masă
CUM APLICAȚI

Expediază CV-ul, specificând poziția pentru care candidezi, la adresa: Moldova.HR@gg-group.com , sau, aplică direct la sediile companiei ICS”GG Cables & Wires EE” SRL, pe str.Aerodromului nr.1/str.Industrială 4, mun. Bălți.

Pentru întrebări legate de angajare contactează-ne la numerele: [показать номер]0601 00 928; [показать номер]0231 89 300.

Toate deciziile de angajare în cadrul companiei GG sunt bazate pe evaluarea calificărilor și a experienței profesionale, raportate la cerințele specifice pozițiilor deschise.

Prin trimiterea CV-ului dvs., sunteți de acord la prelucrarea datelor cu caracter personal în conformitate cu legislația națională aplicabilă, mai multe detalii găsiți accesând link-ul: https://www.gg-group.com/de/service/date-caracter-personal-candidati
Ключевые навыки
Comunicare clară și eficientă Analiza datelor Abilități de documentare / păstrarea evidenței Excel

Преимущества

Талоны на питание

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

О компании

GG Group este un business de familie la nivel global, care dezvoltă și produce cabluri și cablaje de înaltă calitate pentru transmiterea de date și energie în domeniul auto și industrial. Lucrăm cu pasiune, inspirație și energie pentru a dezvolta și livra cea mai bună soluție pentru clienții noștri, oricând au nevoie de noi.

Alătură-te unui mediu de lucru dinamic și flexibil care-ți va permite valorificarea și dezvoltarea competențelor tale!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?