Недавно опубликовано

MANAGER IMPORT/ ACHIZIȚII

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ce oferim:

  • Program de lucru stabil, luni-vineri (8:30-17:30);
  • Salariu motivant și achitat la timp (10 000 MDL);
  • Angajare oficială;
  • Ceai/Cafea- nelimitat;
  • Oficiu în centrul orașului Chișinău;
  • Colectiv prietenos și gata să ajute oricând;

Responsabilități:

  • Lucrul cu producătorii externi/interni;
  • Analizarea pieții externe;
  • Căutarea de noi produse și furnizori;
  • Negocierea și încheierea contractelor cu potențiali colaboratori;
  • Gestionarea procesului de import;

Cerințe:

  • Ai capacități analitice dezvoltate;
  • Ești responsabil/ă și atent/ă la detalii;
  • Ai cunoștințe PC la nivel mediu;
  • Cunoști limba engleză;
  • Ești flexibil/ă și te adaptezi oricărei situații;
  • Vrei să dai dovadă de organizare, inițiativă și orientare spre rezultat.

Dacă ești o persoană sociabil/ă, responsabil/ă și interacționezi ușor cu cei din jurul tău, te așteptăm în echipa noastră! Expediază CV-ul la adresa directorcomercial@polisanoprim.md sau pentru informații suplimentare, ne poți contacta la numărul de telefon: [показать номер]068 72 66 80.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?