Опубликовано вчера

Electrician

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Страшены

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experienta in munca;
  • Responsabilitate, integritate si seriozitate;

Condiții de muncă:

  • Angajare oficială în câmpul muncii;
  • Pachet social complet;

Te așteptăm în echipa noastră!

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa de e-mail:  info@term.md, sau suna-ti la nr.: [показать номер]068189850

Отправить резюме

О компании

„AM-Sisteme” SRL este o companie de inginerie care lucrează în domeniul construcțiilor generale și sisteme de inginerie. In plus compania se angajează in proiectarea, montarea si întreținerea rețelelor termice, instalațiilor fotovoltaice, sistemelor de aprovizionare cu apă și canalizare, a sistemelor de răcire a aerului precum și a centralelor termice cu diferite capacități.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Страшены, str. Stefan cel Mare, 1A
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?