Опубликовано вчера

Manager de produs (Marketing)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее, Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Мы предлагаем:

  •  Конкурентную заработную плату;
  • Талоны на питание;
  • Праграм работь: понедельник-пятница, с 8:00 до 17:00 (возможно, с 9:00 до 18:00);
  •  Стабильность в одной из самых крупных и известных компаний в Республике Молдова;
  •  Возможности для профессионального роста и развития;
  •  Корпоративный транспорт от / до места работы.

Ваши обязанности:

  • Сбор, анализ и запись информации о новых продуктах;
  • Анализ характеристик и преимуществ продукта;
  • Анализ конкурентной среды и исследование ассортимента аналогичной продукции;
  • Выявление, разработка и внедрение новых продуктов для диверсификации товарного ассортимента Компании и удовлетворения запросов и потребностей потребителей на рынке
  • Разработка и реализация стратегии продвижения продукта;
  • Участие в ценообразовании и стратегии запуска продукта/товаров.

От вас потребуется:

  • Обязательное знание русского и румынского языка (английский является преимуществом)
  • Опыт минимум 3 лет в сфере продаж (будет преимуществом)
  • Навыки анализа и контроля, точность;
  • Знание принципов использования продуктов PROFMET (является преимуществом)

Ждём ваши CV по адресу recrutare@profmet.md.
По возникшим вопросам звоните на номер [показать номер]078000075 или [показать номер]079947888.

Compania oferă:

  • Salariu competitiv;
  • Tichete de masă;
  • Program de lucru: luni-vineri, între 8:00 și 17:00 (posibil între 9:00 și 18:00);
  • Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist;
  • Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;
  • Transport asigurat până la / de la locul de muncă.

Responsabilități:

  • Colectarea, analizarea și înregistrarea informațiilor despre produsele noi;
  • Analiza caracteristicilor și avantajelor produselor;
  • Analiza mediului concurențial și cercetarea gamei de produse similare;
  • Identificarea, dezvoltarea și implimentarea noilor produse pentru deversificarea sortimentului de produse, mărfuri al Companiei și satisfacerii cerințelor și nevoilor consumatorilor pe piață;
  • Elaborarea și realizarea strategiei de promovare a produselor;
  • Participarea la formarea prețului și a strategiilor de lansare a produselor / mărfurilor.

Cerințe față de candidat:

  • Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă (limba engleză constituie un avantaj);
  • Experiență de minim 3 ani în domeniul vânzări (constituie un avantaj);
  • Abilități de planificare, evaluare, autoorganizare,analiză și control;
  • Cunoașterea principiilor de utilizare a produselor PROFMET (constituie un avantaj)

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon  [показать номер]078000075 sau [показать номер]079947888

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Tранспортные расходы

Командировки

Бонусы и премии

О компании

Compania PROFMET (grupul de companii LIDER) – cel mai mare importator, furnizor și distribuitor de elemente de fixare, scule, abrazive și echipamente de protecție din țară.

Suntem o companie care se dezvoltă vertiginos și cu pași rapizi pe piața din Republica Moldova, prin lărgirea portofoliului de clienți și prin diversificarea sortimentului de produse oferite. Suntem mândri de angajații noștri, căci doar împreună cu ei ne putem dezvolta și obține succese, oferindu-le training-uri de cea mai înaltă calitate, condiții bune și sigure de muncă, implicându-i în diverse proiecte și activități.

Dacă sunteți o persoană ambițioasă și Vă doriți o carieră de succes într-o companie cu un înalt potențial de dezvoltare și progres, Vă invităm să analizați ofertele noastre și aplicați pentru posturile vacante care v-au trezit interes sau în care ați dori să vă manifestați competențele și abilitățile profesionale.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Petricani 33
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?