Недавно опубликовано

Otorinolaringolog

Основная информация

Зарплата:
7 000 MDL
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Высшее
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • studii superioare
  • experiența contituie un avantaj ( se acceptă și fără experiență)

Condiții de muncă:

Responsabilități:

  • Consultarea pacienților în domeniul specific funcției

Dacă sunteți interesat de acest post, așteptăm CV-ul Dvs. la adresa electronică: p16cadre@anp.gov.md">p16cadre@anp.gov.md
Pentru mai multe detalii: nr. [показать номер]022615351

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Strada Pruncul, Chișinău 2005
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?