POSTURI VACANTE

Muncim pentru a oferi oamenilor un zâmbet frumos și sănătos!

Manager receptie (clinica stomatologica)

Responsabilități:

  • Organizează și optimizează procesele de lucru la recepție;
  • Monitorizează deservirea amabilă și corectă a pacienților, în conformitate cu standardele de deservire aprobate
  • Monitorizeaza functionarea corecta a CRM-lui utilizat de catre receptie si optimizeaza continuu procesele;
  • Participă activ la procesul de recrutare, instruire și evaluare al personalului din subordine;
  • Elaborează obiective măsurabile și relevante pentru echipa din subordine în corespundere cu obiectivele departamentului;
  • Asigură menținerea angajaților productivi și motivați;
  • Elaborează/îmbunătățește script-urile utilizate de către recepționiste în apelurile telefonice;
  • Verifica zilnic rapoartele și activitățea recepției.

Cerințe:

  • Experiență de gestionare a recepției minim 2 ani (în domeniul stomatologic reprezintă un avantaj)
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă in limbile română, rusa, engleză sau/și italiană;
  • Cunoasterea standardelor de deservire;
  • Autoorganizare eficientă, abilități de planificare;
  • Abilități digitale bine dezvoltate;
  • Atitudine pozitivă si pro activă.

Beneficii oferite:

  • salariu competitiv;
  • instruire calitativă de inițiere și perfecționare continuă;
  • posibilități de dezvoltare și avansare profesională;
  • loc de muncă confortabil în centrul orașului:
  • tratament stomatologic la prețuri speciale, inclusiv pentru rude.
Employment type
Full time
Department
Recepție
Location
Chișinău