Недавно опубликовано

Medic Ginecolog, Medic Ultrasonografist, Medic Terapeut, Medic Pediatru or. Călărași (part-time/ full-time)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
От 2 лет
Город:
Калараш

Описание вакансии

CERINTE:

  • Studii universitare și postuniversitare medicale;
  • Experiență de muncă în domeniu min. 2 ani;
  • Implicare şi capacitate de a face faţă unor sarcini complexe;
  • Capacitate de analiza şi sinteză, orientare spre rezultat.

RESPONSABILITATI:

  • Oferirea consultațiilor pacienților;
  • Asigurarea tratamentului pacienţilor prin diferite metode;
  • Efectuarea procedurilor necesare, utilizând metode de ultimă generație;
  • Asigurarea unui nivel înalt de deservire a clientului.

BENEFICII:

  • Reduceri la serviciile companiei;
  • Salariu atractiv;
  • Posibilități de dezvoltare și creștere profesională;
  • Lucrul într-o echipă de profesionişti.

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV-ul cu poză in limba română pe adresa electronică: natalia.c@medexpert.md" target="_blank" rel="noopener">resurse.umane@imunotehnomed.md sau să telefoneze la numărul de telefon: [показать номер]068690203

Отправить резюме

О компании

MedExpert este Companie cu experiență de 30 ani în servicii de laborator. Este lider în domeniul analizelor medicale, care promovează calitatea și dezvoltarea permanentă a serviciilor prestate la cel mai înalt nivel. Calitatea serviciilor este acreditată la nivel național și internațional prin certificatele ISO 1589, ISO 17025 și ISO 9001:2015. De serviciile companiei pot beneficia clienții din 18 orașe și Centre raionale RM (Chișinău, Bălți, Cahul, Comrat, Cimișlia, Edineț, Drochia, Ungheni, Florești, Hîncești, Soroca, Ocnița, Călărași, Rîșcani, Telenești, Briceni, Ștefan Vodă, Leova). Compania oferă pe lîngă serviciile de laborator și investigații de imagistică (tomografie comuterizată, rezonanță magnetică, endoscopie, radiografie, ecocardiografie, USG), servicii de dializă (Soroca, Orhei) și consultații de la cei mai buni specialiști în domeniu medical.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Gh. Asachi 42
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?