Опубликовано вчера

Funcționar economic

crown VIP Компания

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

 Beneficii Oferite:

  •  Posibilitate de a construi o carieră pe termen lung într-o companie cu capital străin, care lucrează cu standarde internaționale
  •  Acces la programe personalizate de training
  •  Dotări tehnice, echipament modern și asigurare cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
  •  Alimentație din contul instituției
  •  Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. și familie.

Responsabilităţi:

  • Încheierea contractelor cu pacienții ce urmează a fi internați
  • Încasarea plății pentru toate serviciile medicale oferite pacienților internați și întocmirea facturilor

  Cerinţe:

  • Studii în contabilitate/finanţe
  •  Cunoaşterea limbilor română şi rusă
  •  Cunoaşterea calculatorului (Microsoft Office), in special Microsoft Excell
  • Cunoştinţe şi abilităţi de operare a programei 1C Contabilitate - prezinta avantaj

Descrierea instituției
Spitalul Internaţional Medpark este singura instituție medicală, din țară, acreditată de Joint Commission International - standardul de aur la nivel mondial pentru calitatea actului medical și siguranța pacientului.

Misiunea Medpark este să oferim un sistem integrat de servicii medicale de prevenire, diagnostic şi tratament calitativ, la standarde de excelenţă, în care toate eforturile sunt concentrate pe pacient și necesităţile acestuia.

CV-urile se recepţionează la e-mail:     resurse.umane@medpark.md    (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).

Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.

Ключевые навыки
Răbdare Precizie Abilitatea de a învăța rapid Abilități de ascultare Abilități de comunicare Compasiune

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Spitalul Internaţional Medpark este primul şi cel mai mare spital multidisciplinar privat din ţară. Deschis 24/24 ore şi 7/7 zile, spitalul oferă servicii medicale de înaltă calitate în conformitate cu standardele şi practicile internaţionale, egale cu cele ale instituţiilor medicale lideri pe piaţa internaţională. Medpark reunește peste 200 de medici, doctori în ştiinţe medicale, care acoperă toate specialităţile medicale şi chirurgicale care tratează, anual, peste 100.000 de pacienţi.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Andrei Doga 24 street MD-2024 Chișinău, Republica Moldova
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:
Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?