Опубликовано вчера

Agent pe aprovizionare

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania Blago își mărește echipa!

Suntem în căutarea unui coleg care:
- să se ocupe cu aprovizionarea filialelor companiei cu cele necesare funcționării ( obiecte de birotică, obiecte sanitare, tehnica etc.)
- să efectueze lucrări de reparație cosmetică  (la necesitate)
- detine permis de conducere si automobil personal (cheltuieli de intretinere asigurate de companie)
- cunoaste la nivel de baza computerul (posta electronica, word/excell).
- să fie dispus la deplasări în afara orașului!

Experiența este binevenită, calități de gospodar, spirit de observatie și inițiativa.

Postul de muncă are tangență cu încasarea bunurilor de valoare.
Necesita responsabilitate maximă și o formă fizică satisfăcătoare.

Oferim instruire și o echipă alături care să vă susțină!

Echipa Blago deja te așteaptă!
Încearcă-ți forțele și aplică CV-ul la adresa  hr@blago.md și noi te vom contacta să dicutam cu drag!

Tel. pentru detalii [показать номер]0606 01 631.

Отправить резюме

О компании

Rețeaua financiară ”BLAGO”, rețea de case de amanet, unde evaluăm, primim, vindem aur, argint și tehnică.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?