Недавно опубликовано

Controlori articole, semifabricate și materiale - controlori calitate

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Controlorii de calitate - supraveghează procesul tehnologic și urmăresc respectarea calității materiilor prime, semifabricatelor și produselor finite.

Responsabilități:
- verifică produsele executate în linie pe baza mostrei standard, după călcatul final sau/și înainte dacă modelul impune acest lucru și semnalează toate defectele, conform procedurilor stabilite;
- comunică toate tipurile de defecte constatate, returnează produsele cu defecte (în linie sau la călcat final) și le reverifică după efectuarea remedierilor, conform criteriilor stabilite;
- Respectă standardele impuse de firmă/beneficiar

Cerințe:
- experiență în industria textilă.
- atenție, rapiditate, spirit de observație foarte bun și responsabilitate.

Vă așteptăm pe adresa mun.Bălți, str.Decebal 13 sau contactați-ne la [показать номер]061085050.

Отправить резюме

О компании

Fabricarea articolelor de imbracaminte.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?