Недавно опубликовано

Schelar

Основная информация

Зарплата:
500 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experienta anterioara de lucru ca schela de minim 2 ani
  • Să fi obținut calificările și să fi efectuat o ucenicie adecvată pentru inserare, după caz, de ex. Diploma NVQ de nivel 2 în operațiuni de acces și schele (construcții) - reprezinta un bonus
  • Permisul de conducere (B) constituie un avantaj
  • Nivel de engleză conversațional
  • Aptitudinea fizică
  • Bun simț al echilibrului

Condiții de muncă:

  • 40 ore/saptamana
  • 500€ net /săptămână
  • Contract de muncă olandez în conformitate cu legea olandeză
  • Cazare asigurata - conditii foarte bune (Wi-fi, masina de spalat, bucatarie functionala)

Responsabilități:

  • Fixarea schelei de clădire sau structură pentru a o face mai stabilă, folosind „tuburi de legătură” scurte
  • Așezarea de scânduri (șipci) peste schele pentru ca lucrătorii să poată merge
  • Montarea stâlpilor de schele (standarde) și atașarea tuburilor orizontale (registre) de acestea cu cupluri
  • Descarcarea echipamentelor de schele la santier
  • Fixarea balustradelor si plasei de siguranta
  • Demontarea schelei după terminarea unei lucrări.
  • Așezarea plăcilor de bază pe sol la intervale regulate (acestea împiedică alunecarea stâlpilor verticali)
Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?