Опубликовано вчера

Casieri la stație de alimentare cu combustibil în r-nul Fălești, sat. Pîrlița

Основная информация

Зарплата:
7 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Фалешты

Описание вакансии

Responsabilități principale:

  • Asigurarea deservirii clienților la nivel înalt;
  • Aranjarea mărfii pe rafturi;
  • Verificarea termenului de valabilitate, calității produselor.

Cerinţe:

  • Studii medii/ medii speciale;
  • Cunoaşterea aparatelor de casă (va constitui un avantaj);
  • Deprinderi bune de utilizare calculator (Microsoft Office);
  • Posedarea limbilor română şi rusă;
  • Abilitati de comunicare;
  • Responsabilitate;
  • Capacitatea de a lucra in echipa.

Compania oferă:

  • Muncă organizată în schimburi (zi/ noapte) a cîte 12 ore schimbul;
  • Graficul:1 zi - 8:00-20:00, a 2-a zi - 20:00-8:00, a 3-a si a 4-a - zile libere;
  • Instruire gratuită;
  • 15/16 schimburi lucrătoare în lună;
  • Salariu motivant și angajare oficială.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa: hr@bemol.md    indicînd postul solicitat.
Informaţii suplimentare la tel: [показать номер]079702099

О компании

Компания BEMOL – владелец сети автозаправочных станций BEMOL в Молдове, которые расположены по всей территории Республики Молдова. Деятельность Компании охватывает продажу нефтепродуктов и услуги магазинов на автозаправочных станциях BEMOL, открытых 24 часа в сутки.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?