Недавно опубликовано

Depozitar/Magaziner

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități principale:

  • Primirea, eliberarea și deplasarea mărfurilor în depozit;
  • Participarea la efectuarea inventarierilor și controalelor;
  • Planificarea amplasării mărfurilor în depozit;
  • Asigurarea ordinii și integrității mărfurilor în depozit.

Cerințe față de candidat:

  • Cunoașterea limbii Romîne și Ruse, nivel conversațional;
  • Rezistent la efort fizic;
  • Cunoașterea procedeelor de lucru cu scanerul și cu adresele de păstrare a mărfii în depozit;
  • Experienţă de lucru într-o poziție similară va constitui un avantaj;

Compania oferă:

  • Un post cu un salariu  de la 10 000 lei brut+ bonus de performanță!
  • Achitarea salariului la timp;
  • Pachet social complet;
  • Premii semestriale, în funcție de aportul adus companiei;
  • Tichete de masă;
  • Program de lucru de 8 ore/zi, cu începere de la 8.30 pînă la 17.30, 5 zile pe saptamina.

Rugăm să expediați CV-urile la adresa electronică: hr@magnat.md">hr@magnat.md
Ulterior persoanele selectate vor fi invitate pentru interviu.

Отправить резюме

О компании

MediaMagnat Grup (www.magnat.md), unul din cei mai mari importatori și distribuitori de jucării pentru copii, terenuri de joacă și producție gonflabilă din Moldova. Suntem de 15 ani pe piață, ne dezvoltăm în tempou stabil, anual înregistrăm o esențială creștere a cifrei de afacere, în mediu cu 20-30%, în acest context ne lărgim și ne extindem echipa.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?