Опубликовано вчера

Agent de Vanzari

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Магдачешты

Описание вакансии

Compania ISP Inter SRL - dealer oficial în Republica Moldova al producatorilor europeni de utilaje agricole pentru vii si livezi: GOLDONI, INDUSTRIAS DAVID etc. si a produselor auxiliare pentru vinificatie: LAFFORT, DIAM, Seguin Moreau etc.:

Agent Vanzari produse auxiliare pentru vinificatie

Responsabilități:
• Identificarea clienților noi și colaborarea cu clienții existenți. Stabilirea contactelor și efectuarea întâlnirilor cu clienții si/sau cu furnizorii;
• Convorbiri telefonice cu clienții si/sau furnizorii. Prelucrarea solicitărilor parvenite;
• Pregătirea ofertelor comerciale si negocierea condițiilor contractuale;
• Suport și consultarea clienților;
• Introducerea/redactarea informațiilor în bazele de date.

Cerințe:
• Studii superioare tehnologice (Industria alimentara/ Oenologie) vor constitui un avantaj dar nu sunt obligatorii;
• Experienţă în vânzări, negociere și comunicare;
• Cunoasterea limbilor romana, rusa;
• Cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);
• Orientare spre rezultat;
• Persoana ordonată, activă, punctuală, responsabilă, onestă, comunicabilă, cu spirit de echipă;
• Disponibilitate la deplasări pe teritoriul tarii si peste hotare;
• Permis de conducere categoria B;

Beneficii:
• Angajare oficială. Pachet social complet;
• Grafic de lucru flexibil;
• Salariu motivant achitat la timp + bonusuri din vanzari;
• Stagieri peste hotare la furnizori;
• Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă;
• Posibilitate de crestere profesionala;
• Conditii confortabile de munca;
• Automobil si telefon de serviciu;

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail:  office.ispinter@gmail.com

Doar candidații selectati vor fi contactați pentru un interviu.                                                                          Oficiul ISP Inter SRL se afla in Magdacesti.

office.ispinter@gmail.com

Ключевые навыки
Convingere Comunicare tehnică și non tehnică Comunicare clară și eficientă Compasiune Abilități de ascultare Abilitatea de a învăța rapid Motivație Lucru în echipa Entuziasm Excel

О компании

Compania ISP Inter SRL este distribuitor oficial în Republica Moldova al producătorului italian GOLDONI și al companiei spaniole INDUSTRIAS DAVID- lider european în producerea tehnicii agricole specializate pentru vii și livezi.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Магдачешты, Traseul principal Chisinau-Orhei, vis-a-vis de restaurantul "La plopi"
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?