Недавно опубликовано

Specialist export

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
За границей

Описание вакансии

Cerintele postului:

  • cunoasterea vorbit, scris, citit, a minim unei limbi straine: spaniola, germana, portugheza, franceza, italiana, hindi, chineza
  • cunoasterea aditionala a limbii engleze sau ruse, pe langa una din limbile straine mai sus mentionate, reprezinta un avantaj in procesul de recrutare
  • cunostinte medii de operare PC: Word, E-mail, Excel.
  • persoana comunicativa, muncitoare, optimista, orientata spre rezultate
  • disponibilitate la deplasari in strainatate
  • derularea majoritara a muncii in format remote, de la domiciliu

Condiții de muncă: Remote

Mai multe despre noi, puteti afla pe site-ul www.eurocas-international.com

 If you are interested in this job offer, please send a CV on the E-mail address eurocas@cariere.ro">eurocas@cariere.ro

 Daca sunteti interesati de acest post, sunteti invitati sa trimiteti un CV pe adresa eurocas@cariere.ro">eurocas@cariere.ro

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?