Недавно опубликовано

Declarant vamal / Broker vamal

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Gamma Logistics VR SRL, care activează cu succes din 2003 pe piața Republicii Moldova în calitate de transportator internațional de mărfuri și broker vamal anunță postul vacant de Declarant vamal:
Responsabilități:

  • Experiența de muncă va constitui un avantaj;
  • Cunoașterea Microsoft Office la nivel avansat;
  • Cunoașterea perfectării declarațiilor vamale de import/export;
  • Cunoașterea legislației vamale și fiscale ce reglementează operațiunile de import-export

Condiții de muncă:

  • Lucru într-un colectiv tânăr, dinamic si profesionist
  • Angajare oficială si salariu competitiv
  • Grafic Luni-Vineri (ora 09:00 - 18:00)

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare;
  • Experiență la un post similar, min. 2 ani;
  • Cunoașterea limbilor: română, rusă, engleză – reprezintă un avantaj.
  • Cunoștințe de operare PC;
  • Abilități de analiză și comunicare;

Vin-o în echipa noastră, expediază CV-ul la adresa electronică: office@gammalogistics.eu cu indicarea poziției la care se aplică. Persoanele selectate în baza de CV vor fi contactate în scurt timp.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?